.2023-2024

Międzynarodowy konkurs Nabój Junior

W dniu 24 listopada uczniowie z klasy 7e oraz 7d reprezentowali naszą szkołę w drużynowym Międzynarodowym Konkursie Nabój Junior, który został przeprowadzony w II Liceum Ogólnokształcącym im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie. Obie drużyny musiały zmierzyć się z nieszablonowymi zadaniami z dziedziny matematyki i fizyki. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, logicznym myśleniem oraz wzajemną współpracą. Drużyna z klasy 7e w składzie Oliwia Żukowska, Weronika Życka, Kacper Link, Alan Stec zdobyła wysokie 10 miejsce w Lublinie oraz 96 w Polsce , zaś drużyna z klasy 7d w składzie Ignacy Kosior, Maja Czerw, Leonard Roczon i Zuzia Krakowiak zajęła 19 miejsce w Lublinie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Opracowała: p. Mariola Zwierzyńska

Patrycja Wysocka