.2023-2024kl. 1-2-3

Festiwal Mikołajkowy

Dzień 6 grudnia co roku wzbudza w nas wiele emocji. Każde dziecko z zapartym tchem oczekuje wymarzonych prezentów od Św. Mikołaja.

W naszej szkole po raz czwarty uczniowie  w czerwonych czapeczkach i strojach z niecierpliwością gromadzili się na widowni.  Na wstępie naszej uroczystości uczniowie klasy 2g przypomnieli kim jest ta wyjątkowa postać i wspólnie ze wszystkimi przywoływali Mikołaja. Po chwili pojawił się wyczekiwany gość, witany przez obecnych gromkimi brawami i uśmiechami. Obecne klasy specjalnie dla Niego zaprezentowały utwory muzyczne o Mikołaju. Pojawiły się m.in. „A Mikołaj pędzi, Mikołaj gna”, „Kochany Panie Mikołaju”, „O dobrym świętym Mikołaju” i wiele innych.  Po występie każda klasa otrzymała od Mikołaja prezenty i pamiątkowy dyplom oraz wykonała pamiątkowe zdjęcie.

Mikołajowi bardzo podobały się występy naszych uczniów i obiecał, że przybędzie do nas za rok.
Wszystkim gorąco dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie z Mikołajem w 2024 roku.
A oto pamiątkowe zdjęcia ze spotkania z Mikołajem.

Organizatorzy: Agnieszka Gawłowska, Marta Szumska, Agnieszka Kowalska, Anna Frączek

Agnieszka Dębiak