.2023-2024.Ważne

Warsztaty językowe w Londynie

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w warsztatach językowych w Londynie, cyklicznie organizowanych przez nasza szkołę od wielu lat.

Jest to niepowtarzalna okazja do poznania kultury brytyjskiej, doskonalenia kompetencji językowych poprzez uczestniczenie w zajęciach szkolnych z native speakerem oraz zakwaterowanie w starannie dobranych angielskich rodzinach. Uczniowie będą mieli możliwość zwiedzania wszystkich znanych i ważnych miejsc w Londynie, nadmorskiego Brighton oraz prehistorycznego Stonehenge.

Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu znajdują się w załączniku. Prosimy o dokładne zapoznanie się z ofertą.

Link do zapisów będzie aktywny od 27 marca 2024r.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Marcin Stec