2018-2019MiędzyszkolnyS 18-19Św 18-19

Nasze sukcesy

W Konkursie plastycznym “Śniadaniówka pełna zdrówka” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 w Lublinie Martyna Ulanicka kl. I b otrzymała I miejsce – opiekun p. Anna Leboda, a Aleksandra Kocińska z kl. II g otrzymała wyróżnienie – opiekun p. Małgorzata Paprota.

W konkursie “Szyjemy misia” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie wyróżnienia otrzymali Szymon Strześniewski kl.3d, Mateusz Strześniewski kl.3d – opiekun p. Monika Lipska-Kowal oraz Julia Towarnicka kl.4m – opiekun p. Sylwia Portka.

W Międzyświetlicowym konkursie plastycznym “Bóg się rodzi, moc truchleje…”najpiękniejsza kartka świąteczna zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie II miejsce otrzymała Antosia Olejnik kl. I C opiekun p. Magdalena Hanc, a wyróżnienia Lena Mordel z kl. I B opiekun p. Anna Leboda i Igor Ziębaz kl. I E opiekun p. Dorota Matacz.

W Konkursie plastycznym „Anioł na Boże narodzenie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Lublinie II miejsce otrzymała Krystyna Stefaniuk opiekun p. Magdalena Hanc, III miejsce – Aleksandra Domżał opiekun p. Aneta Gontarz i wyróżnienie Zofia Buszowska opiekun p. Anna Leloda.

W Konkursie plastycznym “Koziołek Matołek w Kosmosie” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 w Lublinie Lena Balwicka z kl. I a otrzymała I miejsce opiekun p. Anna Leboda.