2018-2019kl. 1-2-3

Przedstawienie jasełkowe

Wraz z dniem 2 lutego 2019 r. kończy się czas świąteczny, okres dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń. W ostatnich tygodniach klasa III E starała się utrzymać tę świąteczną atmosferę, poprzez czterokrotne wystawienie jasełek. Inscenizacja przede wszystkim przedstawiała czas narodzin Jezusa, ale również była pełna humoru, akcji, wspólnego kolędowania, zarówno w szkole jak i poza nią.

Goście, którzy przeżyli z nami to wydarzenie to: Pani Elżbieta Myśliwiecka wicedyrektor szkoły, nauczyciele, wychowawcy i uczniowie klas I – III ze społeczności szkolnej, rodzice i dziadkowie uczniów klasy III E i społeczność pozaszkolna goszcząca w progach Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 35 przy ulicy Bursztynowej 20.

Czas spędzony na przygotowaniach przedstawienia, występowaniu na scenie przyniósł nam wiele radości i pozostawił dużą ilość niezapomnianych wrażeń i wspomnień. Już teraz planujemy kolejne przedstawienia.

Agnieszka Dębiak