2018-2019K 18-19

Sławni polscy matematycy i ich osiągnięcia

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie pt.: “Sławni polscy matematycy i ich osiągnięcia”.

Konkurs zorganizowany jest z okazji uchwalenia przez senat roku 2019 – jubileuszowym rokiem matematyki.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VIII. Do konkursu przystępują uczniowie, którzy u nauczyciela matematyki zgłosili chęć uczestnictwa w konkursie i przedstawili nauczycielowi do zaakceptowania postać polskiego matematyka, któremu chce poświęcić pracę konkursową. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu samodzielnie plakatu związanego z tematem konkursu w formacie A2 lub A3.

Prace konkursowe należy składać do dnia 24 maja 2019r do p. Marioli Zwierzyńskiej lub p. Blanki Wrótnej.

Więcej informacji w załączonym regulaminie konkursu

Patrycja Wysocka