2018-2019K 18-19Międzyszkolny

Projekt „Młodzi Zdolni z Lublina”

Z przyjemnością informujemy, iż znamy już wyniki podsumowania międzyszkolnego projektu „Młodzi Zdolni z Lublina” realizowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie w ramach programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Nasza szkoła zajęła III miejsce w konkursie na mini-projekt.

W rywalizacji wzięło udział 8 lubelskich szkół. Prace nad przygotowaniem projektów trwały od marca br. i zakończyły się prezentacją podczas konferencji 6 czerwca w siedzibie WSEiI w Lublinie. Pod okiem koordynatorów w grupach 2-5 osobowych w naszej szkole powstało 20 prac, które były owocem współpracy uczniów i dowodem na to, że wiele potencjału kryją nasi młodzi eksperci.

Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom i Rodzicom zaangażowanym w przebieg projektu.

Opracowanie: J. Kosak-Zalewska

Źródło: