Dziecięce talenty w Domu Seniora

W dniach od 3 do 7 czerwca 2019 r. w naszym mieście trwała ósma edycja Lubelskich Dni Seniora.

Na uczestników czekało ponad 300 różnych propozycji: kulturalnych, sportowych i tych, związanych z profilaktyką zdrowotną. Liczna grupa uczniów naszej szkoły również aktywnie włączyła się w obchody Dni Seniora. Odwiedzili oni mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ametystowej w Lublinie, umilając im czas śpiewem, tańcem, recytacją wierszy i grą na różnych instrumentach. Na koniec, zgodnie z kilkuletnią już tradycją, Seniorzy zostali obdarowani przez Małgosię – uczennicę klasy 8 e – obrazem przedstawiającym piękny pejzaż.

Nauczyciele – opiekunowie: p. Joanna Wysocka, p. Agnieszka Przech-Szokaluk, p. Jacek Grykałowski

Opracowanie i zdjęcia:
p. A. Przech-Szokaluk