2019-2020Św 19-20

Bal Pani Jesieni

Mimo, iż opadają liście i jest chłodno, jesienią wcale nie musi być smutno. Jesień mieni się różnobarwnymi kolorami, jesienią można też bawić się na balu.Taki bal pani jesieni odbył się w świetlicy 11A. Bal rozpoczął się powitalnym tańcem w wykonaniu dzieci pt. “Do góry i na dół”, następnie dzieci bawiły się w “wysychające kałuże”. Fantastyczną zabawą okazał się taniec z jesiennym parasolem oraz pląs z liśćmi przy muzyce “Clab-clab”. Dużo emocji przyniosły jesienne zabawy z kolorowymi bibułami. W przerwach pomiędzy pląsami odbyły się różne jesienne konkursy z kasztanami, szyszkami i orzechami.  W konkursie pt. “Kto najwięcej zbierze liści” bezkonkurencyjny okazał się Kacper z klasy I g. Na zakończenie zabaw dzieci bardzo chętnie zmierzyły się w konkurencji pt “boso po szyszkach”. Bal zorganizowały panie: Aneta Gontarz i Dorota Matacz.