2019-2020S 19-20Sport

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W drugim semestrze roku szkolnego 2019/2020 wspaniale zaprezentowały się dwie nasze utalentowane pingpongistki z klasy 7g: Emma Orpik i Ania Pylak.

10 lutego 2020 r. podczas zawodów rozegranych w SP 23 (ul. Podzamcze 9) zajęły pierwsze miejsce w Lublinie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt. Tydzień później, 18 lutego, udały się do Szczebrzeszyna (tak tak, tego słynącego z „chrząszcza brzmiącego w trzcinie” 🙂 ), by sprawdzić się wśród najlepszych dziewcząt swojej kategorii wiekowej (7-8 klasy) z całego województwa lubelskiego. Po emocjonujących zmaganiach Emma i Ania ostatecznie zajęły drugie miejsce. Należy odnotować, iż jest to największy sukces w historii naszej szkoły jeśli chodzi o tenis stołowy.
Wraz z dziewczętami wszyscy cieszymy się bardzo z ich nietuzinkowego osiągnięcia. WIELKIE GRATULACJE!

opracowanie: p. Andrzej Michniewicz

Patrycja Wysocka