2019-2020K 19-20

Konkurs „Moja szkoła w Minecraft”

Do końca czerwca 2020 roku każdy użytkownik usługi Office 365 może za darmo korzystać z Minecraft Education Edition – edukacyjnej wersji gry Minecraft, zaprojektowanej do używania w szkołach.

Wystarczy, wykorzystując swoje dane z usługi Office 365, zalogować się na stronie education.minecraft.net

W związku z tym ogłaszamy konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły!!!

Konkurs polega na odwzorowaniu budynku szkoły SP51 przy ul. Bursztynowej 22 w Minecraft. Budowla powinna cechować się jak najwyższym poziomem odzwierciedlenia oryginału. Proszę zadbać o szczegóły wewnątrz budynku.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie SP51 indywidualnie lub zespołowo.
Każdy uczestnik konkursu może zbudować tylko jeden obiekt.

Chęć uczestnictwa proszę zgłosić na czacie organizatora konkursu w usłudze Microsoft Teams (po zgłoszeniu zostanie udostępniony formularz zgody rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie).

Zgłoszenie budowli polega na nagraniu filmiku (na którym uczestnik zwiedza zaprojektowany budynek SP51) i przesłaniu linka do organizatora.
Konkurs potrwa do dnia 25 czerwca 2020 r. do godziny 23:59.
Nagrody czekają!!!

Marcin Stec,