2020-2021Rada Rodziców

Przekaż 1% na SP51

Zachęcamy Państwa do wpłat w ramach 1% podatku w bieżącym roku.

Środki finansowe uzyskane w tym roku mamy zamiar przeznaczyć na rzecz bezpieczeństwa naszych dzieci podczas pobytu w szkole i jej otoczeniu. W celu poprawy bezpieczeństwa naszych dzieci chcielibyśmy wspólnie z dyrekcją szkoły zainstalować dodatkowe kamery wewnątrz i zewnątrz szkoły. Wspólna analiza potrzeb wskazuje na potrzebę zakupienia i zamontowania co najmniej dodatkowych 12 kamer (6 wewnętrznych i 6 zewnętrznych).

Ponadto ważną sprawą dla zdrowia psychicznego naszych dzieci jest komfortowy wypoczynek w trakcie przerw, w tym celu przydałaby się rearanżacja przestrzeni korytarzowej – zakup siedzisk, pomysły na „aktywną przerwę”.

Każdy z Państwa mógłby się przyczynić do realizacji ww. założeń wpłacając 1% podatku przy rozliczeniu rocznym na rzecz Fundacji Rozwoju Oświaty Lubelskiej będącej organizacją pożytku publicznego, z którą mamy podpisaną umowę. W zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce należy wpisać:

cel szczegółowy: SP nr 51 w Lublinie

Serdecznie zachęcamy do wpłat.

W imieniu Rady Rodziców

Marta Brożyna