2020-2021Międzyszkolny

Ogólnopolski Konkurs “Pielgrzymi szlak Jana Pawła II”

Mamy przyjemność ogłosić wyniki XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego “Pielgrzymi szlak Jana Pawła II” – V Pielgrzymka Ojca Świętego do Ojczyzny organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie i Stowarzyszenie “Civitas Christiana”.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.

Nagrodzonych uczniów lubelskich szkół zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do sekretariatu naszej szkoły od 10 czerwca godz. 12.00. Dyplomy i nagrody laureatom spoza Lublina prześlemy pocztą na adres szkoły.

Organizatorzy

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu “Pielgrzymi szlak Jana Pawła II” | Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej

Krzysztof Mackiewicz