Koncert finałowy WFPE

Za nami Koncert Finałowy w ramach XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej.

Wszyscy się ucieszyliśmy, ponieważ mogliśmy się spotkać, po roku przerwy, realnie w Filharmonii Lubelskiej.
Z przyjemnością wysłuchaliśmy laureatów festiwalu. Jak co roku, utwory prezentowane były w różnorodnych językach europejskich. Nie zabrakło wykonawców śpiewających pięknie o naszym mieście Lublinie. Wśród występujących znalazły się dzieci z przedszkola i szkół podstawowych – soliści, duety, zespoły, jak też 5 chórów.
Jako gość specjalny wystąpiła Anna Rogowska z zespołem z III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Dziękujemy Wszystkim za tegoroczne spotkanie i mówimy z nadzieją – do zobaczenia za rok!

oprac. Agnieszka Przech-Szokaluk

Anna Wójcik