2020-2021Św 20-21

Kocham Cię Tato

Uczniowie klas pierwszych przygotowali kolejną miłą niespodziankę dla rodziców. Pod okiem wychowawców dzieci zaprezentowały program artystyczny, tym razem z okazji Dnia Taty.

W ten sposób chcieliśmy wyrazić wdzięczność, szacunek i miłość do taty. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność wspólnie z dziećmi wyrazić jak ważna jest rodzina.

Dnia 21 czerwca odbyło się oficjalne podsumowanie i zakończenie zajęć tanecznych zespołów z naszej świetlicy, prowadzonych przez p. Marzenkę Jakubowską, instruktorkę z Centrum Rozwoju Dziecka.

Tego dnia również podsumowaliśmy całoroczną pracę w świetlicy szkolnej, wspólnie przypominaliśmy poznane piosenki i zabawy oraz liczne konkursy i wydarzenia. Spotkanie uświetnił występ artystyczny naszych kochanych pierwszaków.

Uroczystość przygotowali wychowawcy: Agnieszka Gawłowska, Aneta Gontarz, Dorota Matacz, Beata Sochal i Tomasz Kalinowski.

Opracowanie Aneta Gontarz