Dni Kultury w SP51

W dniach 27-28 kwietnia 2022 r. odbędą się w naszej szkole Dni Kultury Krajów Hiszpańsko- i Niemieckojęzycznych.

W ramach Dni Kultury zapraszamy naszych uczniów do udziału w ciekawych konkursach, na kolorowe przerwy przy muzyce, malowanie twarzy… a wszystko po to, by w miłej atmosferze ugruntować swoją wiedzę na temat dalekiej Hiszpanii, czy też Niemiec. Już teraz można przygotować sobie stroje w barwach narodowych Niemiec czy Hiszpanii.

Ogłaszamy konkurs na najciekawszą koszulkę promującą naukę języków obcych, a także konkursy wiedzy na temat krajów hiszpańsko- i niemieckojęzycznych, które odbędą się 28 kwietnia 2022 r. o godzinie 8:50 na stołówce szkolnej.

Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w Dniach Kultury w SP51!

nauczycielki języka niemieckiego i hiszpańskiego

Dni Kultury 2022 – Plakat
Regulamin Konkursu na koszulkę promującą naukę języków obcych
Regulamin Konkursu Wiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych