Gra terenowa – 100 informacji o Janie Pawle II

10 czerwca odbyła się III edycja Gry Terenowej „100 informacji o Janie Pawle II”. Tym razem zgłosiło się 50 drużyn – 252 uczniów. Najmłodsi uczestnicy byli z klasy 1d, a najstarsi z 8d.

Po komisyjnym sprawdzeniu kart odpowiedzi, zliczeniu punktów zdobytych w zadaniach sportowych z radością ogłaszamy, że:

I miejsce zdobyły dwie drużyny:
„Jagody” z klasy 6c – 28 pkt.
„Papieska drużyna” z klasy 7k – 28 pkt.

II miejsce zdobyła grupa:
„Kremowi Wadowiczanie myślący o Janie” z klasy 7e – 27,5 pkt.

III miejsce zdobyła grupa:
„Szybcy i wściekli” z klasy 5e – 27 pkt.

Jury podkreśliło, że poziom wiedzy wszystkich uczestników był na wysoki, a gra wyrównana. Rozdanie nagród nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego. Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie upominków dla uczestników i nagród dla laureatów. Serdecznie dziękujemy też klasie 7b, która zajęła się obsługą techniczną całego przedsięwzięcia.

Anna Twardzik
s. Dorota Wierzbicka