2021-2022kl. 4

Kolorowy Piknik w klasie 4e

Dziś uczniowie z wychowawcą spotkali się na Kolorowym Pikniku Klasowym. Cały piknik został zorganizowany przez dzielnych uczniów. Każdy przyniósł ze sobą koc i coś ulubionego do jedzenia i picia. Dzieci miały przynieść jedzenie w wylosowanym kolorze. Na trawie obok szkolnych boisk rozłożyliśmy koce i przygotowaliśmy „stoły” piknikowe. Był to świetny czas zabawy i odpoczynku, podczas którego nikt się nie nudził.

Najwięcej emocji wzbudziły zabawy z użyciem chusty animacyjnej, balonów mydlanych i piłki nożnej. Dzieci z Ukrainy i Polski zacieśniły więzi między sobą i opiekunami. Poczuliśmy już pierwszy powiew wakacji.

Angelina Sahakyan

Krzysztof Mackiewicz