.2023-2024

Wycieczka do Hiszpanii

Ponawiamy zaproszenie do wzięcia udziału w warsztatach językowych w Maladze.

Nasza szkoła nawiązała współpracę z biurem Linguiter w Hiszpanii, które specjalizuje się w organizacji szkolnych wycieczek językowych.

Malaga to miasto położone w południowej Hiszpanii, na wybrzeżu Costa del Sol. Ze względu na śródziemnomorski klimat, Malaga cieszy się 320 słonecznymi dniami w roku. W tym mieście nasi uczniowie będą mieli okazję mieszkać przez tydzień. Będzie to nauka języka hiszpańskiego, ale również egzotyczne wakacje – plaża, słońce, morze oraz zwiedzanie. W programie wycieczki znajdą się zajęcia z języka hiszpańskiego (również od podstaw), zwiedzanie miasta i okolic, zajęcia z gotowania, zabawy na plaży i wiele innych atrakcji. Zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione będzie u hiszpańskich rodzin.

Będzie to świetna okazja do poznania kultury i podstaw języka. Zachęcamy tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z hiszpańskim oraz wszystkich, którzy chcieliby spróbować – znajomość języka nie jest wymagana.

Wyjazd dedykowany jest dla uczniów obecnych klas 6, 7 i 8 i zaplanowany na przełom maja i czerwca 2024 r. Osoby zainteresowane prosimy o zapisanie się poprzez formularz do dnia: 27.10.2023r. Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach będzie wpłacenie zaliczki w kwocie 100 euro.
Szczegółowe informacje dot. wpłaty zaliczki oraz rezerwacji biletów lotniczych zostaną podane chętnym uczestnikom po zebraniu się grupy. Szczegółowy program wyjazdu jest dostępny w załączniku poniżej.

Zachęcamy. Liczba miejsc ograniczona.

Koordynator: Aleksandra Kulas, nauczyciel języka hiszpańskiego

Program wycieczki