.2023-2024K 23-24Świetlica 2023-2024

Ptaki z różnych stron świata

Po raz dziewiąty w świetlicy został zorganizowany konkurs plastyczny o zwierzętach z różnych stron świata. Tym razem uczniowie malowali ptaki. Mieli także okazję dowiedzieć się, jak wiele różnych gatunków żyje na wszystkich kontynentach.

Jury spośród 80 prac wyróżniło 34 prace wykonane rożnymi technikami malarskimi.

Lista laureatów
Antonina Zeń klasa I B opiekun Edyta Borek
Zofia Król klasa I D opiekun Elżbieta Myśliwiecka
Lena Migduła klasa I D opiekun Elżbieta Myśliwiecka
Gabriela Rolka klasa I D opiekun Renata kowal
Mikołaj Karcz klasa II A opiekun Anna Wasilak
Natalia Oszust klasa II A opiekun Teresa Janowska
Natan Prasol klasa II A opiekun Teresa Janowska
Ignacy Paradowski klasa II B opiekun Ewa Dudzińska-Woś
Adrian Kobiałka klasa II B opiekun Ewa Dudzińska-Woś
Aleksandra Rozwałka klasa II C opiekun Dorota Matacz
Daniel Wroński klasa II C opiekun Małgorzata Paprota
Zofia Kurowska klasa II E opiekun Bożena Bejnarowicz
Stanisław Pieniak klasa II E opiekun Bożena Bejnarowicz
Jowita Tobolszewska klasa II E opiekun Bożena Bejnarowicz
Natasza Duda klasa II F opiekun Agnieszka Nowakowska
Zuzanna Jędryszek klasa II F opiekun Julia Golec
Aleksandra Tęsna klasa II F opiekun Agnieszka Nowakowska
Julia Zonik klasa II F opiekun Ewa Dudzińska-Woś
Marcel Flis klasa II G opiekun Jolanta Pardus
Lena Najda klasa II G opiekun Elżbieta Myśliwiecka
Filip Szafraniec klasa II G opiekun Elżbieta Myśliwiecka
Julia Rybka klasa III A opiekun Piotr Ruśniak
Alicja Wójtowicz klasa III A opiekun Agnieszka Nowakowska
Wiktoria Zepchła klasa III B opiekun Edyta Borek
Maria Strzelec klasa III B opiekun Monika Lipska-Kowal
Michał Wroński klasa III B opiekun Monika Lipska-Kowal
Hanna Rafalska klasa III C opiekun Bożena Bejnarowicz
Kornelia Kasprzak klasa III C opiekun Monika Lipska-Kowal
Michalina Kasperek klasa III D opiekun Agnieszka Nowakowska
Blanka Suchora klasa III F opiekun Tomasz Kalinowski
Ewangelina Małecka klasa III G opiekun Jolanta Pardus
Emilia Skórka klasa III G opiekun Jolanta Pardus
Antonina Żak-Brodalko klasa III G opiekun Jolanta Pardus
Maja Chmiel klasa V A opiekun Jolanta Pardus

Organizatorzy konkursu Teresa Janowska, Edyta Borek, Dorota Matacz, Małgorzata Paprota i Anna Wasilak dziękują wszystkim za udział w konkursie i gratulują wygranej laureatom.

Opracowanie Anna Wasilak

Skip to content