.2023-2024

Szkolny Budżet Obywatelski

Kampania promocyjna – czas start!
Znamy już nazwy projektów, które w tej edycji postarają się skraść nasze serca i uzyskać nasze głosy w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Więcej szczegółów zaprezentują autorzy projektów podczas kampanii promocyjnej, która rusza dziś – 6 listopada.
Konkurs finansowany jest ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności” oraz ze środków Miasta Lublin.
#sbo #sbolublin #miastolublin #lublinisyouth #młodzieżdlamiasta #inicjatywymłodzieżowe #lokalnespołeczności

1. Tablice do malowania na korytarzu – projekt mały
2. Wolne słuchanie (audiobooki + sprzęt) – projekt mały
3. Kanapowy zawrót głowy (korytarz segment A) – projekt DUŻY