.2023-2024kl. 8

Dzienny Ośrodek Adaptacyjny Dla Dzieci i Młodzieży

Nasi wychowankowie czynnie włączyli się w okres przygotowywań do Świąt Bożego Narodzenia. W przedświąteczny poniedziałek wybrani uczniowie z kl. 8c i 8d wraz z p. Jolantą Stawecką i p. Anetą Smarkalą odwiedzili Dzienny Ośrodek Adaptacyjny Dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną na ul. Poturzyńskiej w Lublinie. Młodzież wspólnie czytała i słuchała literatury o tematyce świątecznej, ubierała choinkę, śpiewała kolędy i tańczyła świątecznego walczyka. A na koniec spotkania tradycyjne życzenia, pyszne pierniki i ciasto marchewkowe oraz zimne ognie. Spotkanie z pewnością rozbudziło w sercach świąteczną radość oraz dało wychowankom Ośrodka poczucie niezwykłej więzi z uczniami naszej Szkoły.

Jolanta Stawecka

Krzysztof Mackiewicz