.2023-2024.AktualneSport informacje

Lubelskie szczypiornistki wracają do gry

Lubelskie szczypiornistki wracają do gry. ORLEN Superliga Kobiet wkracza w decydującą fazę sezonu. MKS FunFloor Lublin rywalizować będzie w ramach grupy mistrzowskiej rozgrywek krajowej elity. 22-krotne mistrzynie Polski w piłce ręcznej kobiet zapraszają na mecze w lubelskiej hali Globus. We wtorek 19 marca lublinianki podejmą MKS URBiS Gniezno. Początek o godzinie 18:00. W sobotę 23 marca biało-zielone zmierzą się z Młynami Stoisław Koszalin. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00. Sportowe emocje gwarantowane.

Ponadto niespodzianki, konkursy z nagrodami, niepowtarzalna atmosfera i szereg atrakcji dla najmłodszych. W tym “dmuchaniec” Zamkowo.pl, strefa VR od Virtual Quest, czy uwielbiana przez dzieci interaktywna podłoga naszego Sponsora tytularnego, czyli firmy FunFloor.

MKS FunFloor Lublin vs MKS URBiS Gniezno
19.03.2024, wtorek, godzina 18:00

MKS FunFloor Lublin vs Młyny Stoisław Koszalin
23.03.2024, sobota, godzina 16:00

Ceny biletów: Uczniowie – 5 zł /osoba, Nauczyciele – wejście bezpłatne, Rodzice – bilet ulgowy 15 zł.
Najliczniejsza szkoła otrzyma nagrodę w postaci vouchera na pokazy VIRTUAL QUEST dla trzech wybranych klas. Liczą się też rodzice 🙂 Faktyczna liczba osób z danej szkoły będzie weryfikowana na wejściu.

Proszę o zgłaszanie grup dzieci chętnych do wzięcia udziału w widowisku sportowym poprzez zgłaszanie liczby osób (liczba uczniów, liczba nauczycieli/opiekunów, liczba rodziców) na maila: kontakt@mkslublin.pl

Uczniowska grupa zorganizowana powinna liczyć co najmniej 10 uczniów. W celu uniknięcia płatności gotówką bardzo prosimy opłaty za bilety przelewać na konto nr: 951050 1953 1000 0090 3074 2499. W tytule przelewu prosimy wpisać mecz oraz nazwę szkoły. Zgłoszenia na mecze prosimy przesyłać do 15.03.2024 r. do godz. 16:00 wraz z potwierdzeniem przelewu.

Do zobaczenia!

Magdalena Wójtowicz