2017-2018K 17-18Międzyszkolny

Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej – wyniki

Dnia 11 maja 2018 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów klas II i III lubelskich szkół podstawowych, którzy wzięli udział w III edycji Międzyszkolnego Konkursu Poezji Patriotycznej.

Każdy z uczestników przygotował prezentację wiersza o tematyce patriotycznej.

Jury w składzie:
Pani Agnieszka Maj – przewodnicząca komisji,
Pani Jadwiga Śliżewska,
Pani Grażyna Sawicka,
po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniło laureatów konkursu.

Oto wyniki:
I miejsce – Emilia Bielaszewska, uczennica kl. III Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie,
II miejsce – Bartosz Smyk, uczeń kl. II Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie
III miejsce- Natalia Wieczorek, uczennica kl. III Szkoły Podstawowej nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Lublinie

Wyróżnienia otrzymali:
Maja Jabłoniec ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie,
Natasza Bonin ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie, Michał Chudaś ze Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie.

Wszystkim laureatom gratulujemy sukcesu . Dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursu i życzymy sukcesów w dalszej pracy.

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji, która tym razem odbędzie się już w listopadzie bieżącego roku.

Patrycja Wysocka