2018-2019K 18-19Międzyszkolny

Konkurs języka angielskiego dla klas 3

Dnia 28 maja 2019 r. w naszej szkole odbyła się dziewiąta edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Dla Klas Trzecich.

I miejsce zajęli: Amelia Nowicka i Rafał Woźniak z SP 51,
przygotowani przez panią Agnieszkę Przech-Szokaluk.

II miejsce zajęła drużyna w składzie Barbara Janczak i Michał Zuchniarz ze Szkoły Podstawowej w Piotrowicach. Uczniów przygotowała pani Agnieszka Lenartowicz.

III miejsce przypadło dla drużyny w składzie Iga Kisała i Wiktor Wróblewski z SP 51, przygotowani przez pana Andrzeja Kaczmarka.

Organizatorzy konkursu bardzo dziękują sponsorom i fundatorom nagród, którzy zechcieli zaangażować się w to przedsięwzięcie. Wszystkim uczestnikom, rodzicom i opiekunom oraz sympatykom naszego konkursu także serdecznie dziękujemy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w dalszych edycjach naszego konkursu.

Opracowanie: p. Joanna Sanecka

Patrycja Wysocka