2020-2021kl. integracyjne

Światowy Dzień Konsumentów

15 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Konsumentów.

W związku z tym wydarzeniem uczniowie klasy 7a wraz z p. Wojciechem Niećko udali się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Lublinie, aby dowiedzieć się więcej o naszych konsumenckich prawach.

Pani Lidia Baran – Ćwirta opowiedziała, czym zajmuje się Miejski- Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Lublinie, z jakimi problemami konsumenci zwracają się o pomoc.

Pani Rzecznik wyjaśniła także, w jaki sposób dokonywać bezpiecznych zakupów i udzieliła cennych rad dla konsumentów, czyli dla nas wszystkich.

Link do filmiku promującego działania ekonomiczne na facebooku
Muzyka: https://www.bensound.com/

W szkolnej gazetce “Dzwonek” zostanie opublikowany pełny wywiad z Panią Rzecznik wraz z linkiem, dzięki któremu będzie można obejrzeć całe spotkanie na youtube.

Opracowanie: Wojciech Niećko

Wojciech Niećko