Szkolny Budżet Obywatelski – czas start!

Zadecydujmy co zrobić, aby w naszej szkole było ładniej, wygodniej, milej i ciekawiej.

Jako jedna z 10 szkół mamy szansę zdecydować na co przeznaczymy fundusze, jakie oferuje Miasto Lublin w pilotażowej edycji Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.

To wielka szansa – nie zmarnujmy jej! Projekty należy zgłaszać do 29 października 2021 r.

Zgodnie z regulaminem mogą być one przygotowane przez wszystkich członków społeczności szkolnej tzn. dyrekcję, nauczycieli, uczniów, rodziców oraz pozostałych pracowników szkoły.

Grupy projektowe mają liczyć 3-8 osób i mogą być jednorodne lub mieszane.

Konieczne jest uzyskanie 30 podpisów osób popierających projekt.

Z powodu przejścia na nauczanie zdalne dokumentowanie poparcia zostaje przedłużone do 3 listopada 2021r.
Szczegółowy regulamin oraz karta projektu w załączniku.

Wszelkie pytania oraz gotowe wnioski wysyłamy na adres: ewaziem12@edu.lublin.eu

Opracowanie: Ewa Ziembowicz, Elżbieta Piskorska

Samorząd Uczniowski zachęca do pisania projektów w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.

Krzysztof Mackiewicz

Jeden komentarz do “Szkolny Budżet Obywatelski – czas start!

• Brawa dla Samorządu Szkolnego za zaangażowanie w promocję SBO 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.