.2023-2024

Dni Otwartych Drzwi 2024

Dzień otwarty w Lubelskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie przy ul. Magnoliowej 8, w którego skład wchodzi Technikum Mechaniczne i Branżowa Szkoła Wielozawodowa I Stopnia.
Dzień otwarty jest planowany w szkole 19 kwietnia 2024 w godz. 9.00-14.00
W jego programie m.in. zwiedzanie warsztatów szkolnych i pracowni dydaktycznych wykorzystywanych w praktycznej nauce zawodu, możliwość rozmowy z nauczycielami uczącymi teoretycznych i praktycznych przedmiotów zawodowych, możliwość rozmowy z uczniami, dla zainteresowanych indywidualne konsultacje doradcze z doradcą kariery.

W roku szkolnym 2024/2025, w ramach TM proponujemy naukę w zawodach:
technik mechanik,
technik mechatronik,
technik informatyk,
technik grafiki i poligrafii cyfrowej,
technik spawalnictwa oraz technik automatyk.
W ramach BSW proponujemy naukę w zawodach:
mechanik pojazdów samochodowych, mechatronik oraz ogrodnik.

………………

Dni Otwarte w VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie. To wydarzenie odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2024 roku w godzinach 9:00 – 13:00.
To wyjątkowe wydarzenie stanowi doskonałą okazję, aby bliżej poznać naszą placówkę, jej atmosferę oraz unikalny charakter. W trakcie Dni Otwartych zapraszamy do:
-Zwiedzania nowoczesnych klas i pracowni, w których odbywają się zajęcia.
-Spotkań z zespołem nauczycielskim, gotowym odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty edukacyjnej.
-Wymiany doświadczeń z obecnymi uczniami, którzy opowiedzą o swoich sukcesach i przeżyciach związanych z nauką w naszej szkole.
W trakcie Drzwi Otwartych czekają na Was różnorodne atrakcje, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Opracowanie: doradca zawodowy p. E. Piskorska
(informacje przesłane przez wyżej prezentowane szkoły)

Patrycja Wysocka