.2023-2024.WażneSukces 2023-2024

Zwycięstwo Alana w UniFor

Alan Stec z klasy 7e zwyciężył w finale IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego UNIFOR organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie dla uczniów szkół podstawowych.

Do finału konkursu, organizowanego pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, przystąpiło piętnastu uczniów z terenu województwa lubelskiego, którzy byli najlepsi w eliminacjach. Zadania konkursowe dotyczyły zagadnień związanych z programowaniem w językach C++ oraz Python.

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 20 kwietnia 2024 roku w gmachu III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej podczas Dnia Otwartego Szkoły.

Alana do konkursu przygotowywali nauczyciele informatyki – Magdalena Wójtowicz oraz Marcin Stec.

Gratulujemy!!!

Marcin Stec