2016-2017K 16-17kl. 1-2-3Międzyszkolny

Projekt znaczka pocztowego – wyniki

Uroczystość podsumowania wyników IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na projekt znaczka pocztowego o tematyce ekologicznej – „Rośliny chronione w Polsce” dla uczniów klas I – III Szkół Podstawowych Miasta Lublin.

25 kwietnia 2017 r. odbyła się na patio naszej szkoły gala rozdania nagród, dyplomów wyróżnień i podziękowań w konkursie, którego honorowy patronat został objęty przez dyrektora Szkoły Podstawowej nr 51 – panią mgr Mariannę Olszańską. Jego organizatorami były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: pani Marta Szumska i pani Anna Wiejak.

Najważniejszymi celami edukacyjno – wychowawczymi, jakie przyświęcały organizatorom konkursu było:

*Kształtowanie wśród dzieci świadomości ekologicznej oraz odpowiedzialności za przyszłość naszej planety
*Popularyzowanie wiedzy filatelistycznej
*Rozwijanie wyobraźni plastycznnej i kreatywności
*Stworzenie możliwości prezentacji prac dzieci uzdolnionych plastycznie

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Powołana przez organizatorów komisja w składzie nauczyciela plastyki pana Mariusza Kowala oraz nauczycieli kształcenia zintegrowanego nagrodziła prace uczniów odznaczajace się szczególną pomysłowością i oryginalnością ujęcia tematu.

Fundatorami nagród była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 51 oraz Biuro Przyrodnicze „Perkoz”. Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom za piękne nagrody i dyplomy. Osobiście odebrali je z rąk pani dyrektor Marianny Olszańskiej zaproszeni laureaci konkursu wraz z opiekunami artystycznymi, którzy przybyli na uroczystość. Po gali nasi goście mieli okazję obejrzeć bajkę ekologiczną pt: „ Calineczka czyli…”w wykonaniu klas IIf i IIIc pod kierunkiem pani Marty Szumskiej i pani Anny Wiejak.

Oto lista Laureatów :

I miejsce

Franciszek Kowalik kl. 2c Szkoła Podstawowa nr 52
Wiktor Rechulicz kl.1a Szkoła Podstawowa nr 42

II miejsce

Jakub Hetman kl. 2a Szkoła Podstawowa nr 34
Oliwia Orzeł kl. 3c Szkoła Podstawowa nr 42
Agata Smyk kl. 2b Szkoła Podstawowa nr 42
Weronika Twardzik kl. 3d Szkoła Podstawowa nr 51

III miejsce

Amelia Mańko kl. 2a Szkoła Podstawowa nr 29
Natalia Grzegorczyk kl. 3c Szkoła Podstawowa nr 42
Zuzanna Dziaduch kl.1a Szkoła Podstawowa nr 44
Wiktoria Domaradzka kl. 2f Szkoła Podstawowa nr 51

Wyróżnienia

Matylda Styke kl. 2c Szkoła Podstawowa nr 4
Jakub Osinka kl.3b Szkoła Podstawowa nr 22
Katarzyna Pokrzywa kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 28
Wojciech Wiater kl. 2d Szkoła Podstawowa nr 29
Amelia Kalinowska kl. 3d Szkoła Podstawowa nr 31
Zofia Janowska kl.1c Szkoła Podstawowa nr 32
Lena Daniluk kl.1b Szkoła Podstawowa nr 34
Wiktoria Popielarczyk kl. 3c Szkoła Podstawowa nr 42
Zofia Mazur kl. 2c Szkoła Podstawowa nr 42
Michalina Mazur kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 44
Fryderyk Domaradzki kl. 1c Szkoła Podstawowa nr 51
Kotowski Michał kl. 2f Szkoła Podstawowa nr 51
Martyna Kosior kl. 2j Szkoła Podstawowa nr 51
Weronika Wójcik kl. 2m Szkoła Podstawowa nr 51
Julia Czyż kl. 3l Szkoła Podstawowa nr 51

Nagrodzone i wyróżnione prace uczniów w konkursie można obejrzeć na wystawie zaprezentowanej w naszej szkole. Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w V edycji konkursu!

 Agnieszka Dębiak

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content