2019-2020Św 19-20

Witajcie w naszej grupie

Witajcie w naszej grupie – to hasło przewodnie uroczystości przyjęcia uczniów klasy Ie do świetlicy 10A. W piątek 11 października b. r.  dzieci z klasy Ie aby zostać przyjęte do grupy „ Zielonych” musiały poprawnie wykonać kilka różnych zadań. Wśród konkurencji znalazły się m.in.: zabawy z zegarem, pokonanie labiryntu z szatni do świetlicy, wiązanie sznurowadeł, przejście przez tunel, próba porządku, odgadywanie zawartości plecaka, test znajomości kontraktu świetlicowego. Wspólny taniec meksykański zintegrował wszystkich uczestników zabawy– uczniów klasy pierwszej i klas drugich. Niektóre konkurencje wymagały wsparcia ze strony starszych kolegów co zaowocowało zacieśnieniem relacji między dziećmi i twórczą zabawą. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Uroczystość przygotowały: Teresa Janowska, Edyta Borek, Bożena Kozaczuk, Monika Lipska – Kowal.