Konkurs “Moje miasto Lublin w Minecraft”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie “Moje miasto Lublin w Minecraft”.

Konkurs polega na zbudowaniu w grze Minecraft charakterystycznej budowli, pomnika, obiektu lub całego osiedla naszego miasta Lublin. Budowla powinna cechować się jak najwyższym poziomem odzwierciedlenia oryginału.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie SP51 indywidualnie lub zespołowo.

Zgłoszenie projektu polega na nagraniu filmiku (na którym uczestnik zwiedza zaprojektowany obiekt) i przesłaniu linka do organizatora (w formularzu zgody rodziców/opiekunów prawnych na udział dziecka w konkursie).

Konkurs potrwa do dnia 31 października 2020 r.  Nagrody czekają!!!

Nauczyciele informatyki

Link do formularza zgody rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie (dostępny po zalogowaniu do usługi Office 365)

Plakat  konkursu “Moje miasto Lublin w Minecraft”

Marcin Stec