2020-2021K 20-21Ogólnopolski

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej

Mamy przyjemność ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Karol Wojtyła – droga z Wadowic do Watykanu”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie we współpracy z Wydziałem Artystycznym UMCS w Lublinie, Instytutem Jana Pawła II KUL w Lublinie, Filią nr 35 MBP im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie.

Nagrodzonych uczniów z lubelskich szkół zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do sekretariatu naszej szkoły od dnia 12 listopada 2020 r. Sekretariat szkoły pracuje w godz. 7.30 – 15.30. Dyplomy i nagrody dla laureatów spoza Lublina zostaną przesłane pocztą na adres szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej | Lista zwycięzców

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej | Protokół