2020-2021Dyrektor

Zdalne nauczanie IV-VIII

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 51
im. Jana Pawła II w Lublinie
z dnia 23 października 2020 r.
w sprawie zdalnego nauczania w kl. IV – VIII
w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
w okresie od 26 października 2020 r. do 8 listopada 2020 r.

1. Realizacja programów nauczania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość odbywać się będzie za pomocą Platformy Microsoft Office 365 – aplikacja Microsoft Teams w czasie rzeczywistym przez 30 min. Nauczyciel będzie dostępny jeszcze 15 min po zakończeniu zajęć.
  2. Kolejne lekcje zaczynać się będą o godz. wskazanej w planie lekcji.
  3. W przypadku nieobecności nauczyciela w rozkładzie zajęć pojawi się informacja o zastępstwie lub redukcji lekcji.
  4. W wyjątkowych sytuacjach na wniosek Rodzica, w uzgodnieniu z Wicedyrektorem Szkoły odpowiedzialnym za organizację nauczania dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego niektóre zajęcia mogą być prowadzone stacjonarnie na terenie szkoły. Warunkiem jest przyprowadzenie i odebranie dziecka po zajęciach przez rodzica/opiekuna prawnego.

Marek Krukowski
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 51